ROLLBAB RESMİ ONLINE SATIŞ MAĞAZASINA HOŞGELDİN!

DÜNYANIN EN RAHAT AYAKKABISI

Rollbab kadınların günlük yaşantılarında şıklıklarını koruyarak, ihtiyaçları olan rahatlığı sağlayacak, ergonomik çözümler sunar. Rahatsızlık yaşanması durumunda beraberinde vücudun diğer bölgelerindeki sağlık sorunlarını da tetikleyen “ayak sağlığına” odaklanır. Rahatlığın yanında kolay kullanımı da tema alan Rollbab, Türkiye'de var olmayan bir konseptle ayakkabı kullanımına yeni bir bakış getirmeyi hedeflemektedir.

ESNEKLİK - 360 DERECE KIVRILABİLME

Özel büyüyebilen çantasının içerisinde yer alan Rollbab ayakkabılar, kaliteli ve elastik, 360 derece kıvrılabilen özel malzemelerden tasarlanmıştır; özel destekli tabanı ve ayağı saran müthiş rahat üst kaplama malzemesi vardır. İddia ediyoruz dünyanın en rahat babetini ayaklarınızda hissedeceksiniz.

ŞIKLIK

Rollbab mükemmel uyum ! Yanından ayıramayacağınız rollbag ile rollbablarınız çok renkli, çok zarif ve çok şık.

BÜYÜYEBİLEN ÖZEL ÇANTA

İster el çantası olarak elinizde, ister minicik çantası ile kendi çantanızda her an kullanıcılarının yanında olan Rollbab’lar ihtiyaç anında çantadan çıkarılır, ayakları yoran topuklu ayakkabının (ya da sıcaklatan spor ayakkabısı ya da vuran herhangi başka bir ayakkabının) yerine giyilir, müthişşş Rollbab rahatlığına kavuşulur. Peki ya çıkarılan topuklu ayakkabı ? Merak etmeyin, “Rollbab yanındaysa topuklu ayakkabı giymekten korkma” diyoruz ve bayanları içhaznesi büyüyebilen Rollbab’ın özel çantası rollbag ile tanıştırıyoruz; şimdi topuklu ayakkabıların içine konabildiği kocaman çanta kadınların her an yanında…