ROLLBAB RESMİ ONLINE SATIŞ MAĞAZASINA HOŞGELDİN!

images

BÜYÜYEBİLEN ÖZEL ÇANTA

İster el çantası olarak elinizde, ister minicik çantası ile kendi çantanızda her an kullanıcılarının yanında olan Rollbab’lar ihtiyaç anında çantadan çıkarılır, ayakları yoran topuklu ayakkabının (ya da sıcaklatan spor ayakkabısı ya da vuran herhangi başka bir ayakkabının) yerine giyilir, müthişşş Rollbab rahatlığına kavuşulur. Peki ya çıkarılan topuklu ayakkabı ? Merak etmeyin, “Rollbab yanındaysa topuklu ayakkabı giymekten korkma” diyoruz ve bayanları içhaznesi büyüyebilen Rollbab’ın özel çantası rollbag ile tanıştırıyoruz; şimdi topuklu ayakkabıların içine konabildiği kocaman çanta kadınların her an yanında…

Sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz? Bize bu konu veya herhangi bir konu hakkında düşüncelerinizi veya merak ettiklerinizi aktarmak ister misiniz?

Promosyonlarımızdan, İndirim ve Kampanya Fırsatlarımızdan, Hediyelerimizden faydalanmak için sizi haberdar edebiliriz. Kim bilir? belki sürpriz hediye paketlerimizden biri bir gün ansızın sizin kapınızı çalabilir. Aşağıdaki formu doldurmanız bizim size ulaşmamız için yeterli olacaktır.
İlginiz için teşekkürler.

MESAJ YAZ